O inwestowaniu w nieruchomości

hę w odniesieniu do wynajmowania powierzchni biurowych....Na temat biur było już kilka artykułów. Pisałam o biurach w odniesieniu do szkoleń bhp, czy też nieruchomości. Pisałam ostatnio także teksty o wynajmowaniu mieszkań. Chciał

Dodane: 17-06-2014 09:49
O inwestowaniu w nieruchomości biura szczecin
Na temat biur było już kilka artykułów. Pisałam o biurach w odniesieniu do szkoleń bhp, czy też nieruchomości. Pisałam ostatnio także teksty o wynajmowaniu mieszkań. Chciałabym rozwinąć ten temat trochę w odniesieniu do wynajmowania powierzchni biurowych....Na temat biur było już kilka artykułów. Pisałam o biurach w odniesieniu do szkoleń bhp, czy też nieruchomości. Pisałam ostatnio także teksty o wynajmowaniu mieszkań. Chciałabym rozwinąć ten temat trochę w odniesieniu do wynajmowania powierzchni biurowych. Wiadomo, że inwestycja w mieszkania i wynajmowanie ich na przykład studentom, niesie ze sobą duże ryzyko. Jest tak głównie przez polskie prawo, które chroni lokatorów.

Ale jeżeli zamierzamy inwestować w lokale komercyjne, przygotowane dla firm biura, lub magazyny, to mamy diametralnie inną sytuację. Nie ma ryzyka związanego z lokatorami - jeżeli klient nie będzie nam płacił, to wypowiadamy umowę i dochodzimy (z dużym prawdopodobieństwem sukcesu) swoich praw w sądzie. Ale w wypadku lokali komercyjnych bardzo istotna jest lokalizacja. Trudniej jest także stać się właścicielem lokalu komercyjnego. Najczęściej są to całe budynki biurowe, należące do spółdzielni (czy też nawet gminy) kub do dewelopera.

Na pewno taka inwestycja się opłaca. Dobra lokalizacja gwarantuje duże syski z wynajmu powierzchni biurowych.
W temacie warto poczytać również pozostałe informacje.
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj biura wynajem szczecin - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
Więcej informacji także tutaj


© 2019 http://1.bialowieza.pl/